Sme spoľahlivý partner pre vašu logistiku

S vami už 30 rokov

Spoločnosť D.K.C., s.r.o. pôsobí na medzinárodnom trhu kamiónovej dopravy od roku 1996, s predchádzajúcimi viac ako 60 ročnými skúsenosťami vyprofilovaním z pôvodnej ČSAD. Hlavným predmetom činnosti je preprava tovaru v rámci EÚ kamiónovými súpravami. Areál spoločnosti sa rozprestiera na takmer 40 tis. m2 plochy v srdci Slovenska vo Zvolene na hlavnom diaľničnom ťahu Bratislava – B. Bystrica – Košice. Tu ponúkame okrem dopravy a špedície, predaj pohonných hmôt, ale aj servisné služby, emisné a technické kontroly, overovanie, výmenu a montáž tachografov, prenájom priestorov, ako aj strážené parkovanie pre nákladné vozidlá.

V súčasnosti zamestnávame viac než 70 kvalifikovaných zamestnancov. Veľký dôraz dávame na odbornosť a stabilitu personálu, nakoľko je nevyhnutné udržať si kvalitných zamestnancov, ktorí poznajú dobre sociálnu legislatívu, špecifiká nakládok, bezpečnosť a zároveň reprezentujú firmu.

Našim základom je poctivá práca, vytrvalosť a serióznosť s filozofiou orientácie na zákazníka. Aj preto sme si zvolili za náš slogan „Úspech práce s DKC„.

Portfólio prepravovaného tovaru, máme vyvážené z viacerých sektorov národného hospodárstva od drevárskeho cez stavebný, hutnícky, automobilový až po potravinársky. Predovšetkým zabezpečujeme prepravu celokamiónových zásielok, ale realizujeme aj čiastočné zásielky tovaru s menším rozmerom a tonážou. Orientujeme sa na viaceré európske destinácie, predovšetkým však krajiny Nemecko, Taliansko, Benelux, Španielsko, Slovinsko, Francúzsko a Rakúsko.

Naša spoločnosť je držiteľom certifikátu manažérstva kvality podľa normy ISO 9001, ako aj prestížnej známky „Spoľahlivý dopravca„.

Spoločnosť D.K.C., s.r.o. je zároveň od jej vzniku členom združenia dopravcov SR – ČESMAD Slovakia.